Racen op Zandvoort…

Dankzij de geweldige stichting Oppepper4all is voor mij een langgekoesterde wens uitgekomen. Mijn zoon Daniël had contact met hen opgenomen met de vraag of het mogelijk was om mij een dag te laten rijden in een racewagen. Samen waren ze gekomen op het idee om te racen op het circuit van Zandvoort — iets waar ik als echte petrolhead en autoliefhebber altijd van heb gedroomd.

Vandaag was het dan zover. Mijn zoon en ik waren al vroeg aanwezig, waardoor ik rustig het circuit en alles daarbij kon bekijken en alles goed in me op kon nemen. Om 9:15 uur werden we hartelijk ontvangen en kreeg ik te horen wat mij te wachten stond — en dat bleek nog mooier dan ik had durven hopen.

Na een aantal rondes met een instructeur mocht ik zelf achter het stuur plaatsnemen van een echt racemonster. Voor het eerst in mijn leven ging ik met hoge snelheid over het circuit. De adrenaline gierde door mijn lijf — ik heb er zelfs spierpijn aan overgehouden van het enthousiasme (en het stevig vasthouden!).

Het absolute hoogtepunt waren de rondes die ik zelf mocht rijden. Wat een ervaring, wat een gevoel van vrijheid en plezier! 

Al met al was het een onvergetelijke dag, een echte topdag die ik voor altijd zal koesteren. Dankzij Oppepper4all kan ik deze droom met een grote glimlach van mijn bucketlist afstrepen en geeft het mij een boost om door te vechten tot het bittere eind.

Heel hartelijk dank aan Nico en Peter van Oppepper4all en mijn zoon Daniël voor deze bijzondere en geweldige ervaring.

Met vriendelijke groet ,

Erich Appel

De wens (251006) werd mogelijk gemaakt door: